O nás

Triangel sa od svojho vzniku v roku 1996 stal etablovanou spoločnosťou na slovenskom trhu. Začleňuje sa do spoločnosti Consumer Finance Holding, ktorá je členom medzinárodnej bankovej skupiny Intesa Sanpaolo.

V Triangli neustále robíme všetko preto, aby sme vám priniesli tie najlepšie ceny v širokej ponuke našich výrobkov. Ako dlhoročne pôsobiaca spoločnosť na trhu má Triangel dokonale prepracovaný logistický systém dopravy výrobkov. Ten vám umožňuje dodávať väčšinu tovaru do 24h, od prijatia kompletnej objednávky. Zvyšný tovar za vami dopravíme kdekoľvek na Slovensku do 3 dní. Počas svojej niekoľkoročnej existencie na domácom trhu Triangel úspešne doručil státisíce výrobkov, v hodnote niekoľko miliárd eur.

 

Jedine Triangel má viac ako 15 ročné skúsenosti, preto sa môžete spoľahnúť, že vami vybraný tovar bude spoľahlivo a rýchlo doručený až k vám.

 

Spoločnosť Consumer Finance Holding, a.s. (ďalej len "Spoločnosť") oznamuje Klientovi nasledovné informácie:

  1. Spoločnosť je zapísaná ako Samostatný finančný agent v podregistroch poistenia a zaistenia, prijímania vkladov a poskytovania úverov vedenom NBS pod číslom: 5644 a vykonáva finančné sprostredkovanie úverov na základe nevýhradnej písomnej zmluvy s  finančnou inštitúciou- Všeobecná úverová banka, a.s., ktorá má 100% účasť na základnom imaní a hlasovacích právach Spoločnosti.

  2. Spoločnosť má uzatvorené zmluvy o sprostredkovaní poistenia s nasledujúcimi inštitúciami: Poisťovňa Cardif Slovakia, a.s., Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s., Amslico poisťovňa - Alico, a.s. a Generali Slovensko poisťovňa, a.s. – všetky zmluvy majú nevýhradnú povahu. Spoločnosť nemá kvalifikovanú účasť na základnom imaní ani na hlasovacích právach týchto osôb.

  3. Osoby uvedené v bode 2 ani osoby ovládajúce tieto osoby uvedené v bode 2 nemajú kvalifikovanú účasť na základnom imaní ani na hlasovacích právach Spoločnosti.